mobil menu


Okul Yönetim Sistemi


Osmangazi Koleji Web Sitesi Ana Sayfa Osmangazi Okulları Resmi Instagram Hesabı Osmangazi Okulları Facebook Resmi Sayfası Osmangazi Okulları Resmi YouTube Kanalı
Kurumsal

Özel Osmangazi Okulları Bursa | Hakkımızda

Özel Osmangazi Okulları Bursa | Hakkımızda

Özel Osmangazi Eğitim Kurumları, 2008 yılında “Özel Lale Bahçesi Anaokulu” ile Bursa eğitimine hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında ilköğretim okulu olarak çağımızın ihtiyaç duyduğu nitelikli insan modelini, milli ve manevi değerleri gözeterek yetiştirebilmenin gayreti içinde bir eğitim anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Bu kısa sürede kurumumuzun kalitesine gösterilen ilgi ve duyulan güven sayesinde büyüme kaçınılmaz olmuştur.

Ülke geleceğine ve Bursa gençliğine yaptığımız yatırımların yeni bir halkası, Özel Osmangazi İlköğretim Okulu olmuştur. Okulumuz gelecek yılların ihtiyacına cevap verecek teknolojik alt yapısı ile Nilüfer ilçesindeki yeni kampüsünde Bursa’nın güçlü meşalesi olarak eğitim ateşini taşıyacaktır.

Amacımız; eğitime olan bakış açımızı insan yaşamının her evresine yansıtabilmektir. Özel Osmangazi İlköğretim Okulu ise bu amaçla oluşturduğumuz zincirin bir halkası ve eğitimdeki çabalarımızın güzel bir meyvesidir.

Adını, büyük çınar  Osmanlı devletinin kurucusu olan  Osmangazi’ den alan okulumuz O’nun kurduğu köklü bir devlet gibi geçmişten aldığı mirası gelecek nesillere taşımayı amaç edinmiştir.

Fotoğraf Galerisi